הגדלת חזה - ניתוח הגדלת חזה על ידי מומחה, אלפי לקוחות מרוצות | ד"ר אריק זרצקי

ניתוח להגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה נחשב הניתוח האסתטי הנפוץ ביותר בקרב נשים והשני בקרב נשים וגברים יחדיו. מדובר לא רק בהגדלה של איבר בגוף אלא הגדלה של איבר המסמל נשיות וסקסיות בקרב התרבות המערבית בכלל ובישראל בפרט.

נערות ונשים רבות מחכות לרגע שיקבלו את האומץ או היכולת לבצע ניתוח הגדלת חזה שיאפשר להן להרגיש נשיות וסקסיות יותר. אין כל ספק כי חזה קטן ובינוני הוא לעתים החזה המושלם לאישה כלשהי אך המשיכה הגברית לחזה גדול והמשמעות שלו בעידן המודרני בעיני גברים ונשים כאחד כאיבר נשי וסקסי ביותר הפכו את הרצון לחזה גדול, בולט ובעיקר מעוצב בצורה מושלמת לחלום של רבות.

חשוב לזכור כי ניתוחי הגדלת חזה קיימים מזה שנים רבות ומיליוני נשים בעולם עברו ועורות מדי יום ניתוחים שכאלו והדבר הפכך מקובל ונורמטיבי בניגוד לשנים עברו בהן עוד חלק התביישו לבצע שינוי כה בולט בגופן.

הניתוח כולל מספר שלבים שיש להיות מודעות אליהן בטרם ניכנסות אל חדר הניתוחים עצמו וכמובן שתקבלו מידע מקיף ומדוייק מכל רופא שתיגשו אליו עוד בפגישה הראשונה שלכם ובטח כאשר תסכמו על ניתוח הגדלת חזה עבורכן.

דוגמנית הגדלת חזה

שלב ראשון – ייעוץ ובדיקת התאמה

ראשית יערך פגישה לקבלת הסבר רפואי ומקצועי הנוגע לניתוח הגדלת חזה והבנה אודות התהליך עצמו. לאחר ההסבר יילקחו מידות החזה שלך ותיערך הדגמה עם שתלים בנוגע לאפשרויות הגדלה של החזה. במיקרים רבים תיערך גם סימולציה ממוחשבת שתדמה מישהי במידות הגוף שלך עם חזה עליו מתלבטים (מבחינת הגודל). לאחר מכן יילקחו בדיקות דם ואחרות בהתאמה לצרכים שלך עבור בדיקת התאמה לניתוח מבחינה בריאותית.

שלב שני – פגישת טרום ניתוח

לאחר שהוחלט על הגודל של השתלים ולאחר שיש אישור כי אין בעיה רפואית לעבור את הניתוח ניפגשים לקבלת מידע מקיף יותר אודות הניתוח עצמו, שלבי ההחלמה, הסיכונים והסיבוכים האפשריים וכל מידע שיכול להועיל מבחינת מידע וגם להיות מובן רפואית ומשפטית לעתיד. באם הכל מובן וישנה הסכמה סופית לניתוח – יש לחתום על מסמכים המאשרים זאת.

שלב שלישי – ערב טרום ניתוח

ביום שלפני הניתוח חשוב לנח כמה שניתן ולסיים אותו עם מקלחת וייבוש השיער. משם עוברים לשינה בבגדים נוחים ללילה, לא צמודים ובטח שללא חזיה על מנת להותיר כמה שפחות סימני גוף לניתוח. גם החל מאותו רגע ניפטרים מהצמידים, טבעות, עגילים ושאר תכשיטים ומשאירים אותם במגירה בבית. הוראות לגבי צום יותאמו לפי שעת הניתוח אך לרוב מדובר על 8 שעות צום טרם הניתוח עצמו.

שלב רביעי – ניתוח הגדלת חזה

הניתוח עצמו כולל הגעה למקום, הירגעות, פגישה עם המנתח וסימון האזורים המועדים לטיפול. לאחר מכן מוכנסים לחדר הניתוח והמרדים מחדיר עירוי עם חומר הרדמה.

ההתאוששות תימשך כשעה בחדר התאוששות ומשם עוברים לחדר מנוחה למספר שעות נוספות ולאחר בדיקות בסיסיות את משוחררת הביתה.

שלב חמישי – לאחר הניתוח

השבוע הראשון נחשב הקשה מכל. כאבים, חוסר נוחות, מיגבלות גופניות רבות ושימוש בתרופות, משככי כאבים ובחברה או קרובת משפחה מעת לעת לעזרה.

בשבוע השני חל שיפור בתחושות ובהרגשת האיברים שטופלו. כמו כן ניתן במהלכו לשוב לעבודה על פי ההרגשה והמצב האישי של כל אחת ואחת כמובן.

בחודשים שלאחר מכן יש צורך בשימוש בחומרים שונים לעזור בכאב ובאי נוחות ויש לשמור על הגבלות מבחינת צורת שינ, פעילות ספורטיבית, רחצה וכדומה.

לסיכום נציין שמדובר בניתוח חשוב עבור רבות אך הוא לא קל ודורש החלמה ממושכת יחסית. לגבי התוצאה – במרבית המיקרים היא משפרת חיים.

לשאלות ותשובות בנושא ניתוח הגדלת חזה – לחצו כאן
למאמר בנושא בחירת שתלים עבור הגדלת חזה – לחצו כאן

השאירי פרטים ונחזור אליך

טיפולים נוספים