דוגמנית ניתוח הרמת חזה

אחד הטיפולים האסתטיים היותר נפוצים הוא זה של הרמת חזה אצל נשים ומסיבות שונות. חזה נפול ומדולדל אינו נחשב נשי וסקסי ולכן רבות רוצות שינוי בעניין זה. על כך במאמר הבא.

אחד התחומים היותר מזוהים עם ענף הניתוחים הפלסטיים הוא זה של ניתוחי חזה בקרב נשים כאשר ניתוחי הרמת חזה הם מהבולטים שבהם. נשים רבות פונות לביצוע הרמת חזה לאו דווקא כאקט ויזואלי בלבד בדומה לזה של הגדלת חזה, אלא מסיבות שונות ומגוונות ולרוב כיוון שהחזה אינו כפי שהיה בעבר. הסיבות הבולטות לצניחת והתרוקנות החזה וצורך בהרמת חזה הן לידות והנקות, דיאטות באות והולכות, ריפיון השריר, חזה גדול וכבד ואחרות.

כיצד מתחילים בתהליך הרמת חזה?

ראשית יש להגיע להחלטה שאכן הדבר מפריע לך ואת רוצה חזה עומד וזקוף כבימים עברו. יש לפנות לרופא מומחה בתחום זה ולקבל ממנו ייעוץ מקצועי. הרופא ימדוד את החזה, ייבצע מספר בחינות ויחווה חוות דעת לגבי האפשרויות הקיימות עבור הרמת חזה בשבילך.

במידה ויש הסכמה על הניתוח את תידרשי לבדיקות דם ובמרבית המיקרים גם בבדיקות ממוגרפיה עדכניות, בדיקות אק"ג ועוד מספר בדיקות שכל רופא מבקש או לא.

לקראת הניתוח עליך להפסיק לעשן או לשתות משקאות אלכוהוליים (שבועיים לפני), לא להיות בעיצומה של דיאטה כלשהי ולבדוק כי הניתוח לא נופל על שבוע המחזור העתידי שלך.

כיצד מתנהל ניתוח הרמת חזה?

הניתוח מתחיל בהליך הרדמה כללי שלך. לאחר מכן הניתוח עצמו ייארך שעתיים שלוש, תלוי בהיקף הטיפול הנידרש, גודל החזה ופרמטרים נוספים.

בניתוח עצמו יעשו חתכים על גודל החזה וסוג הטיפול, ייתכן כי לחזה קטן יחסית יספיק חיתוך סביב העטרה ולחזה גדול יותר יש צורך בחיתוך אנכי נוסף או שני חיתוכים. הכל אינדבידולי ויסוכם מראש.

במהלך הניתוח יוכנס שתל בגודל ובצורה שסוכם עליה מראש, לרוב מדובר על שתל שיתאים למבנה החזה המקורי ובגודל פרופורציונאלי עבורך. השתל בד"כ עשוי סיליקון מהסוג החדש שהוא עמיד ביותר ויציב ביותר.

בסיום הניתוח הפיטמה תמוקם גבוה יותר להעניק לה מראה זקוף ורענן יותר עבורך.

מהם הסיבוכים ותופעות הלוואי האפשריות?

כמו בכל ניתוח גם כאן יש אפשרות לתופעות לוואי וסיבוכים אפשירים בדמות דימום או זיהום. באלו יש לטפל מיידית ברגע שמזהים זאת בפניה לרופא המטפל. צלקות שמחלימות לאט גם כן יש לעדכן את הרופא. יש מטופלות שמאבדות מעט מהתחושה בפיטמה שלהן, מצב שלעתים חוזר לקדמותו ולעתים נותר במצב זה. כמו כן תיתכן א-סימטריה קלה בין שני השדיים, אך ברמה קטנה.

מעבר לאלו לא אמורים להיות סיבוכים מיוחדים או בעיות רפואיות קריטיות.

מהו הליך ההתאוששות מניתוח הרמת חזה?

לאחר הניתוח יש להישאר להשגחה לילית. לאחר מכן ובהנחה שהכל כשור האת משוחררת לביתך עם חבישות וחזיית ספורט אלסטית ונוחה. התפרים מומסים מעצמם ויש לנח ולהימנע מפעולות חדות ומהירות בכלל ובידיים בפרט בימים הבאים.

ניתן לחזור לשיגרת פעילות ועבודה לאחר כשבוע ימים אך להימנע מהרמת דברים כבדים או עבודה מאומצת במשך כחודש – חודשיים. את החזרה לחזיה רגילה אפשרי לבצע גם כן בתום תקופה זאת.

 

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *