תוספות שיער בהלחמת קראטין

שיער שופע, עשיר ומלא הוא מושא גאוותם של גברים ונשים כאחד ומהווה סמל לנעורים, בריאות וחיוניות. למרבה הצער, בחלוף השנים עשוי השיער להיעשות דליל ובלתי אחיד. ברגעים אלו, אנו עשויים לגלות עד כמה השיער קובע את מראנו הכללי ועד כמה כשהשיער במצב לא טוב, משפיע הדבר על טיפוח המראה שלנו. אחד מן הפתרונות היעילים ביותר לתופעה הוא הרכבת תופעות שיער על ידי מומחי שיער מקצועיים ומיומנים. כיום, ישנן שיטות מתקדמות במיוחד שיאפשרו לך ליהנות משיער מלא ואיכותי שניתן יהיה להתגאות בו.

גורמים לשיער דליל

ישנם גורמים רבים ומגוונים לשינויים בצפיפות ובחוזק השיער.

  • גורמים גנטיים – במקרים רבים, הגורם עשוי להיות תורשתי ולעבור מדור לדור. במקרה זה, אין הרבה דברים שנוכל לעשות כדי להימנע מהתופעה ויש להיערך לקראתה.
  • גורמים נפשיים – מתח מוגבר, טראומות, משברים אקוטיים וחרדות עשויים לגרום לנשירת שיער. לרוב, יחזור השיער לצמוח באופן תקין לאחר חלוף המשבר.
  • גורמי תזונה – שיער מלא וחזק זקוק להזנה קבועה. יש להקפיד כי התפריט יהיה עשיר במקורות חלבון איכותיים, בוויטמינים מקבוצת B, A ו-E ובסידן. כאשר התזונה אינה עשירה דיה, עשויה לחול נשירת שיער.

על אף שניתן לנקוט בצעדים מונעים רבים ולשמור על מראה השיער, לפעמים כל שניתן לעשות הוא להתמודד עם המצב הקיים והלחמת שיער היא אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת.

שיטה חדישה המשנה את כללי המשחק

בעבר, שיטות החיבור של תוספות השיער סיפקו תוצאות חלקיות בלבד. השימוש בקליפסים או בחרוזי מעיכה יצרו חיבורים שנראים לעין ושהגבילו מאוד את הפעילויות שניתן לבצע עם השיער. הלחמה באמצעות סיליקון וחומרי הדבקה אחרים הביאו למצב בלתי הפיך בו נעשה שימוש בחומרים מסוכנים וגם כאן, יעילות הטיפול הייתה חלקית בלבד. כעת, טכנולוגיה חדשנית בתחום האסתטיקה לשיער מביאה עמה הזדמנויות חדשות.

הלחמת שיער בקראטין

מדובר בשיטה המתקדמת ביותר כיום להלחמת שיער והיא המומלצת ביותר על ידי מכוני שיער מובילים בישראל. בשיטה זו, נעשה שימוש בשיער אמיתי ואיכותי המאוגדות לקווצות מוכנות. בקצותיהן, ישנו דבק מיוחד המיוצר מקראטין – חלבון אורגני המצוי באופן טבעי בשערך. תוספות שיער בהחלקת קראטין מוצמדות אל שיערך הטבעי בהתאמה מושלמת והקראטין מולחם אל שיערך ונעשה לחלק ממנו.

ההלחמה נעשית באמצעות מכשור מתקדם המאפשר לחבר את החלבון הטבעי אל השיער באמצעות גלי קול ונעשה ללא שימוש באמצעי חימום אשר עשויים להזיק לשיער.

מגוון יתרונות חסרי תקדים

  • להבדיל משיטות הלחמה אחרות, הלחמת קראטין אינה מגבילה אותך בשום צורה. ניתן ללכת לים ולבריכה, לחפוף ולייבש את השיער ללא כל חשש.
  • תהליך בטוח במיוחד ללא שימוש בכימיקלים מסוכנים.
  • על אף שמדובר בהלחמה חזקה ויציבה במיוחד, התהליך הפיך לחלוטין! באמצעות חומר נוגד פשוט, ניתן לפרק את התוספות באופן מידי.