טשטוש צלקות

לעור הפנים השפעה ניכרת על כרטיס הביקור הוויזואלי שלנו שכן הוא מושך אליו תשומת לב רבה. מצד שני עור הפנים צובר עם השנים לא מעט סימנים לא רצויים מבחינתנו ובפרט צלקות. עוד תופעות שהיינו שמחים לולא היו מתרחשות הן כלי דם שהופכים בולטים או מרקם עור שהופך פחות חיוני וקורן ומשדר עייפות ואפילו עגמומיות. לכל הנ”ל ישנו פתרון חדש ואפקטיבי במיוחד – XEO לייזר ג’נסיס.

להעניק לעור חיים חדשים

טכנולוגיית הלייזר משמשת את הרפואה האסתטית (ואת הרפואה בכלל) מזה שנים רבות, ובהצלחה מרשימה. ה-XEO נשען על הידע הרב שהצטבר בתחום ובפרט לגבי תהליכים שונים שעובר העור שלנו עם הזמן, ובהתאם הוא מצויד בלא פחות מ-7 ידיות שלכל אחת מהן פעולה אחרת וביחד הן מייצרות סינרגיה רבת עוצמה שמעניקה לכל עור בכל מצב חיים מחודשים ומראה שובה לב.

טשטוש צלקות

אילו שינויים ניתן לחולל בעזרת ה-XEO לייזר ג’נסיס?

בזכות המנעד הרחב של אפשרויות הטיפול עם XEO לייזר ג’נסיס, התוצאות שלו מרשימות מאוד במגוון רחב של מצבי עור. בין השאר ניתן לבצע הסרת צלקות ישנות וגם כאלה חדשות יחסית, לטשטש קמטוטים, להעלים כתמי פיגמנטציה שנוצרו עם השנים עקב חשיפה מופרזת לשמש, לטפל בהצלחה בנקבוביות מוגדלות, להסיר יבלות מתסכלות, לספק מענה אפקטיבי לאדמומיות בעור הפנים וכן לאקנה פעיל ולשפר באופן כללי את מרקם העור ואת הגוון שלו. התוצאה: המטופלים רואים את העור שלהם באור חדש לחלוטין, ולא רק הם – גם הסביבה מגיבה בהתפעלות לשינוי המשמעותי לטובה.

להיפרד מהצלקות לתמיד

אנשים רבים עוברים חוויות כאלה ואחרות שמותירות בעור סימנים בולטים בדמות צלקות. בין השאר גורמים לכך פצעי אקנה שלא טופלו נכון, ניתוחים מסוגים שונים, חתכים, כוויות ועוד. אמנם הצלקות לא גורמות לבעיה רפואית, ואפשר גם לראות בהן חלק מסיפור החיים שלנו – אבל בדרך כלל הן מהוות מפגע אסתטי ועל כן טיפולים שונים שמטרתם היא טשטוש צלקות זוכים לביקוש נרחב.

למכשיר ה-XEO ידית מיוחדת שמעודדת סילוק תאים מתוך רקמות צלקתיות והחלפתם בתאי עור חדשים ובריאים. זהו למעשה סוג של פילינג אפקטיבי להפליא ועם מינימום תופעות לוואי והתוצאה – הסרת צלקות ובעצם העלמת אותם סימנים מיותרים מבחינת המטופלים ושיפור ניכר באסתטיקה של האזור שקודם לכן היה מצולק.

להעלים כלי דם בולטים

כלי דם בולטים נוצרים בעקבות הריונות, משקל גוף לא יציב, עמידה ממושכת בתדירות גבוהה וגם עקב סיבות גנטיות. ל-XEO לייזר ג’נסיס יכולת לספק מענה מדויק לכל כלי דם בולט מבלי להזיק לעור שסביב כלי הדם שרוצים לטפל בו, ובנוסף רמת הכאב נמוכה בשיעור משמעותי ביחס לשיטות אחרות להעלמת כלי דם בולטים.

בהקשר זה חשוב להדגיש שאם הסרת צלקות מקנה תועלת אסתטית “בלבד”, לכלי דם בולטים עלולים לגרום גם לנזק פיזי, ועל כן חשוב במיוחד לטפל בהם בהקדם.

שיפור מתמשך במרקם העור

השיפור במראה העור, במרקם שלו וברושם שהוא מייצר נמשך גם לאחר שהטיפול בעזרת XEO ג’נסיס לייזר מסתיים, והסיבה לכך היא שהמכשיר המתקדם מעודד את הגוף שלנו להגביר את קצב ייצור הקולגן. קולגן הוא חלבון נפוץ מאוד בגוף האדם – כרבע עד שליש מכלל החלבונים בגוף וכ-6% מסך המשקל שלנו. הוא מתאפיין בחוזק רב וביחד עם חלבון נוסף בשם אלסטין שמתאפיין בגמישות רבה הם לוקחים חלק ביצירת רקמות עור חדשות – רקמות שכמובן עדיין לא ניזוקו ועל כן הן חלקות, מוצקות ובעלות מרקם מושלם. להאצת קצב הייצור של הקולגן חלק נכבד בהצלחת הטיפול, שכן ככל שאנחנו מתבגרים כך פוחתת כמות הקולגן הטבעי בגופנו ונוצר צורך בתחליף.

טיפול בהפסקת הצהריים – והעור מתחיל לזהור

שיקום העור בלייזר עם מכשיר ה-XEO נמשך זמן קצר, כשעה, וכרוך במעט מאוד תופעות לוואי, כך שתוכלו לעבור אותו במהלך הפסקת הצהריים (או בכל זמן אחר שנוח מבחינתכם, כמובן) וכבר למחרת להתחיל לראות שינויים לטובה.

להבטחת מקסימום שיפור ועור קורן, חיוני וצעיר להפליא, ואיתו כמובן מראה מחמיא מאוד, מומלץ לעבור סדרת טיפולים בהתאם למאפיינים הספציפיים שלכם – במרבית המקרים 4 עד 6 טיפולים יחוללו פלאים.

טשטוש צלקות בלייזר

מה קורה אחרי טיפול בלייזר עם XEO?

כל התועלות של מכשיר ה-XEO – כאמור טשטוש צלקות בלייזר, הסרת כלי דם בולטים, העלמת כתמי פיגמנטציה, החלקת קמטוטים וטשטוש נזקי שמש – מושגות עם מעט מאוד תופעות לוואי בזכות התכנון המושכל של המכשיר והדגש המשמעותי שהושם על אפשור חזרה מהירה לשגרה.

בשעות הראשונות לאחר הטיפול תיתכן אדמומיות קלה בעור או לחילופין התכהות שלו, אבל אלה חולפות תוך מספר שעות מעצמן ובכל מקרה ניתן להסוות תופעה זו עם מייק-אפ רגיל וקרם הגנה.

בטיחות ללא פשרות

שיקום העור בלייזר באמצעות XEO ג’נסיס הינו טיפול בטוח לחלוטין – טכנולוגיית הלייזר נמצאת כאמור בשימוש נרחב לשלל מטרות, והמכשיר הספציפי עומד בכל התקנים הרלוונטיים ובהתאם קיבל את אישורם של משרד הבריאות, ה-FDA (הגוף האחראי בארה”ב על טיפולים מסוג זה) וה-CE (הגוף האחראי באיחוד האירופי).

XEO לייזר ג’נסיס – לא לנשים בלבד

טשטוש צלקות בלייזר, העלמת פיגמנטציה, תיקון נזקי שמש והחלקת קמטוטים משפרת במידה ניכרת את המראה החיצוני, ואיתו כאמור את הביטחון העצמי לכל אדם, הן נשים והן גברים. למעשה היעדר תופעות הלוואי והאפשרות לחזור מיד לשגרה מלאה הופך את הטיפול עם ה-XEO לייזר ג’נסיס לאידיאלי לגברים – הדבר היחידי שיבלוט לעין הוא השינוי המשמעותי במרקם העור והחזות הצעירה והבוטחת יותר בעצמה.

לאהוב את הגיל ואת המראה

על-מנת לממש את מלוא הפוטנציאל של ה-XEO לייזר ג’נסיס חשוב לעבור את הטיפול אצל מנתח פלסטי מנוסה ובקיא בכל הנוגע לעור – שידע גם לתכנן היטב את הטיפול בלייזר וגם להשתמש במכשור המתקדם במיומנות מרבית, כך שתזכו לשיקום וחידוש של העור, תגלו מחדש את היופי שטמון בכם, תיהנו להביט במראה ולראות איך העור זורח, תלמדו לאהוב את הגיל שלכם ותתמלאו בביטחון מחודש.