הרמת עפעפיים עם בוטוקס

בוטוקס נתפס בדרך כלל בתור טיפול שנועד להחליק קמטים. קמטי הבעה, קמטים במצח, בזוויות העיניים. למעשה, ניתן לעשות בבוטוקס שימושים רבים נוספים, הן למטרות אסתטיות והן למטרות אחרות. אם שקלת בעבר להיעזר בניתוח לצורך הרמת עפעפיים, כדאי שתכירי (או תכיר) את החלופה לטיפול ללא ניתוח: הרמת עפעפיים בוטוקס. כדאי לדעת מהי המשמעות ואיך זה עובד.

מדוע הרמת עפעפיים מקובלת כל כך

באופן מסורתי, הטיפול לעפעפיים שמוטים התבצע בשתי שיטות מרכזיות. שיטה אחת הינה ניתוח הרמת עפעפיים והשיטה השנייה הינה טיפול באמצעות חוטים. הסיבה לביצוע הרמת עפעפיים הינה בדרך כלל אסתטית, אך זו לא הסיבה היחידה. עפעף שמוט או קפלי העור שמכסים חלקית את העין עלולים להביא לפגיעה בשדה הראיה. הרמת העפעפיים מעניקה מראה יותר צעיר, יותר נמרץ והרבה יותר יפה.

הרמת עפעפיים בוטוקס

איך מבצעים הרמת עפעפיים באמצעות בוטוקס

הרמת עפעפיים על ידי בוטוקס נעשית בצורה מהירה למדי, ואין כל מקום להשוואה ביחס לטיפול ניתוחי (או בעזרת חוטים). אורכו של הטיפול מספר דקות וההזרקה נעשית לאחר מריחת חומר אלחוש להרגעה מקומית. מי שעברה טיפולי בוטוקס להחלקת קמטים בפנים מקבלת מושג טוב לגבי אופי הטיפול לשם הרמת העפעפיים. גם בהרמת עפעפיים מבצעים הזרקה של בוטוקס, אולם קיים הבדל במיקום המדויק שבו מבצעים את ההזרקה.

יש צורך בניסיון רב של הרופא וקבלת החלטה היכן בדיוק למקם את הזריקה. מטבע הדברים, ההזרקה, כמות החומר והנקודות שבהן יוזרק הבוטוקס, כל זאת עשוי להשתנות בהתאם לאופי צניחת העפעפיים וכן בהתאם למבנה הפנים של המטופלת או המטופל. צריך להיבחר המיקום המדויק שבו ההשפעה על השרירים הרצויים תהיה מכסימלית, והרמת העפעפיים תהיה מורגשת ומודגשת.

האם הטיפול מסוכן?

מיקום ההזרקה, שעשוי להיות בקרב העין, עשוי לעורר חשש. הניסיון המצטבר בטיפולים מסוג זה מראה תמונה חד משמעית – כאשר הטיפול נעשה על ידי רופא מיומן, אין מקום לחשש. לעומת ניתוח, שבו תופעות לוואי לא רצויות עשויות להתרחש ואין וודאות של מאה אחוז לגבי התוצאה, היתרון של בוטוקס מאוד בולט. לטוב ולרע, השפעת הטיפול זמנית. לאחר מספר חודשים ניתן לחזור על הטיפול כדי להמשיך את ההשפעה המבורכת. תופעה נדירה למדי מתרחשת לאחר ההזרקה, כאשר ישנו אובדן תחושה באזור מסוים בפנים. תחושה זו עשויה להיות זמנית ולחלוף מאליה. נדיר מאוד שההשפעה תהיה מעבר לכך. נדגיש כי כמות הבוטוקס שבה נעשה שימוש איננה יוצרת תגובה של הרעלה, אלרגיה או נזק לרקמות. רמת הבטיחות גבוהה ביותר.

כל היתרונות של הרמת עפעפיים באמצעות בוטוקס

להרמת עפעפיים באמצעות בוטוקס יש כמה וכמה יתרונות חשובים.

  • מדובר בפעולה לא פולשנית, חיצונית וללא כל צורך בהרדמה.
  • אין שום צורך בתקופת החלמה, ניתן לחזור לשגרה באופן מידי, לאחר הטיפול.
  • אין צורך בפעולת הכנה כמו לקראת הניתוח. כמעט כל אחד וכל אחת נמצא מתאים לטיפול מסוג זה.
  • הטיפול קצר ומאוד מהיר.
  • הטיפול מתאים למי שחושש מניתוח וכן כאשר צניחת העפעף איננה מצדיקה התערבות כירורגית.
  • לצד האפקט האסתטי, העלייה בשביעות הרצון ודימוי הגוף, משיגים שיפור של שדה הראיה ומרגישים נהדר.
  • תוצאות הזרקת הבוטוקס טבעיות. לא מתקבל מראה מנותח, לא טבעי או מוגזם – טבעי זה יפה!