מנתח פלסטי מומלץ

מנתח פלסטי מומלץכאשר אנו חושבים על ניתוחים פלסטיים במיוחד בשנים האחרונות, אנחנו לא יכולים להתעלם מהאפשרויות המגוונות שהרפואה והטיפולים האסתטיים מציעים לנו בכדי לזכות במראה עליו תמיד חלמנו, או לחדש ימים כקדם. רגע לפני שאנחנו קופצים על רכבת הקדמה ודוהרים איתה קדימה – חשוב מאוד שנבין מי הוא הקטר, למה צריך מנתח פלסטי מומלץ ולמה בעצם זה כל כך חשוב?

הסיבות לניסיון ולוותק של המנתח הפלסטי

ניתוחים פלסטיים הופכים נגישים ופופולריים יותר ויותר ככל שהשנים עוברות. הטכנולוגיה והרפואה מתקדמות ומאפשרות שיפור ותיקון של פריט, איבר או פגם גופני שבעבר היו בלתי אפשריים או מסובכים לתיקון.

נזכור שניתוחים פלסטיים הם עדיין אחרי הכל הליכים כירורגיים הטומנים בחובם סיכונים לא מועטים. אז למה מנתח פלסטי מומלץ זה חשוב? הנה כמה מהסיבות:

  • הפחתת סיכונים: כאשר מדובר במנתח פלסטי עם ניסיון ומומחיות בתחום, הסיכונים פוחתים בצורה ניכרת. מנתח פלסטי בכיר ידע להתמודד עם כל מטופל ומטופלת ולהתמודד גם בתקלות שיכולות להתרחש במהלך הניתוח, לעומת זה מנתח חסר ניסיון יוכל לעשות טעיות בקלות יותר ולגרום לסיכונים להיות ממשיים יותר.
  • תוצאות טובות יותר: זה לא סוד גדול שאם אנחנו כבר הולכים לקראת ניתוח פלסטי, אנחנו רוצים שזה יהיה שווה את כל הכיף שבדרך. המסקנה כאן היא ברורה – מנתח פלסטי מומלץ יוכל לנפק עבורכם על סמך הניסיון הרב שלו, סיכויים גבוהים יותר להצלחה.
  • מומחיות וניסיון: כאשר אנו בוחרים ללכת למנתח פלסטי מנוסה, אנחנו מקבלים מעטפת שלמה – זה מתחיל בניסיון לו כמובן אין תחליף, ממשיך בצוות מיומן בהשראת המנתח הבכיר וממשיך בליווי המטופלים לכל אורך הדרך.

מה הופך מנתח פלסטי לכזה ומה הוא תפקידו?

חשוב שנבין מה היא ההכשרה אותה עובר מנתח הפלסטי. ראשית, מנתח פלסטי הוא רופא אשר סיים 6 שנות לימודי רפואה ועוד שנה אחת של סטאז' (סה"כ 7 שנים) ועמד כל הבחינות על מנת לקבל את הרישיון לעסוק ברפואה (כמו כל רופא אחר). כירורגיה פלסטית היא התמחות ספציפית הנכללת בתחום הכירורגיה. לאחר הסטאז' עוברים התמחות נוספות באחד מבתי החולים בארץ בת 6 שנים. לאחר מכן הוא ניגשים למבחנים עיוניים ומעשיים בתחום ורק לאחר מכן, מקבלים את התואר מומחה בכירורגיה פלסטית מהמועצה המדעית. רופאים רבים מתמחים גם במרכזים רפואיים בחו"ל.

מה חשוב לבדוק בבחירת מנתח פלסטי?

הנה כמה נקודות שתשומת לב אליהן, יכולה לעזור לכם בבחירה נכונה.

  • תעודות ורישיון – לפני הכל, חשוב כמובן לוודא שלאותו מנתח פלסטי, יש את כל התעודות הנדרשות והרישיון הרפואי הנדרש.
  • ניסיון – כמה זמן הוא עוסק בתחום? האם הוא פעיל באחד מבתי החולים בארץ ובאיזה תחומים בתוך הכירורגיה הפלסטית הוא מתמחה.
  • המלצות – קראו ביקורות, חפשו תמונות של לפני ואחרי, עקבו אחר ההמלצות של מטופלים קודמים. תבררו ותשאלו.
  • פגישת יעוץ – אין טוב מפגישה פנים מול פנים עם הרופא המנתח. פגישת יעוץ איננה מחייבת ולכן זהו כלי מצוין לבחון בעצמכם את אמינות המנתח בעיניכם.
  • מחיר – מנתח פלסטי מומלץ ובכיר, אולי יעלה מעט יותר כסף אך כשזה מגיע להליכים כירורגיים ולבריאות שלנו, זה שווה הרבה יותר מכסף.
  • תחושת בטן – סמכו על עצמכם ועל תחושת הבטן שלכם. במידה ובדקתם את כל מה שנדרש ואתם מרגישים טוב עם הבחירה שלכם, סימן שעשיתם בחירה טובה.

יש מנתח פלסטי, ויש את ד"ר אריק זרצקי

הכירו את ד"ר אריק זרצקי. מנתח פלסטי בכיר ופלסטיקאי מומחה, מנהל יחידת מיקרוכירורגיה בבית החולים איכילוב ובעל רשת מרפאות פרטיות לניתוחים וטיפולים אסתטיים.

ד"ר זרצקי הינו פורץ דרך גם מבחינה מחקרית, הוא מוביל מחקרי רפואי חדשני הכולל פיתוח שיטות ניתוחיות מתקדמות ומוצרי רפואה שונים, הוא אחראי למאמרים רבים פורסמו בתחום ובספרות הרפואית המקצועית.