עיצוב שפתיים עם איפור קבוע

שפתיים שופעות, חושניות ומלאות חיים הן מושא תשוקתן של נשים רבות. מראה השפתיים עשוי להשפיע בצורה משמעותית מאוד על מראה הפנים ולכן, נוהגות נשים רבות להשקיע מאוד באיפור השפתיים ובהדגשת יתרונותיהן. העבודה האינטנסיבית הרבה סביב איפור השפתיים עשויה לגבות זמן רב ומאמצים לא מבוטלים. באורח החיים המהיר והמלחיץ של העולם המודרני, זמן הטיפוח שלנו הולך ומצטמצם. אחד הפתרונות היעילים והנוחים ביותר על מנת לשמור על מראה השפתיים חי ושופע בכל עת הוא באמצעות עיצוב השפתיים בטכניקות איפור קבוע. במדריך המקוצר הזה נסביר על התהליך, יתרונותיו וננסה לסייע לך ללמוד האם התהליך מתאים גם לך.

כיצד נעשה תהליך האיפור הקבוע?

טכנולוגיות מיקרו פיגמנטציה חדישות ומתקדמות, מאפשרות לך ליהנות מתוצאות מדויקות ואיכותיות יותר מאי פעם. להבדיל מקעקוע סטנדרטי, באיפור קבוע נעשה שימוש בציוד מתקדם ובטוח בהרבה. לאחר טיפול מקומי במשחת אלחוש, מוחדרים פיגמנטים ייעודיים מיוחדים אל שכבת הדרמיס העליונה של עורך באמצעות מחט מיוחדת.

הפיגמנטים הייחודיים הינם איכותיים בהרבה מאלו בהם נעשה שימוש בקעקועים ומכילים רכיבים אורגניים המתלכדים ביעילות עם תאי עורך. כמו כן, הם מגיעים בגוונים מעודנים יותר על טווח הוורדרד והצהבהב אשר מהם ניתן להרכיב גווני איפור יפהפיים שיחמיאו לצבע עורך.

דברים שכדאי לקחת בחשבון

החלטת לבצע תהליך איפור קבוע? ישנם כמה דברים שכדאי לזכור.

בחירת הגוון

מטרתו העיקרית של איפור קבוע בשפתיים בסופו של יום הוא להדגיש את היופי הטבעי של שפתייך. חשוב לזכור, מדובר באיפור שילווה אותך שנים מדי יום ביומו. לכן, חשוב לבחור גוון יחסית טבעי וסולידי. גוונים אדמדמים עדינים, כתומים וורודים, יתנו את התוצאות הטובות ביותר. כך נוכל ללכת תמיד עם שפתיים מלאות וחיות, ללא חיוורון ומראה דק ואנמי, אך בגוון שייראה כאילו אתו נולדנו. לאירועים ייחודיים ולשינוי אווירה מתבקש, תמיד ניתן להתאפר באיפור רגיל וזמני ולאחר מכן לחזור אל האיפור הקבוע שלנו, שהפך כבר להיות טבע שני.

על התהליך

התהליך עצמו נעשה תוך שימוש בחומר מאלחש ולכן אינו כואב, אך ייתכן ונחווה לאחר התהליך גירוי, כאב קל ונפיחות אשר יעברו תוך זמן קצר. תקופת ההחלמה נמשכת מספר שבועות בהן יש להשתמש בחומר אנטיספטי שיסייע לעור להחלים וימנע זיהומים. האיפור הקבוע יחזיק 2-3 שנים ולאחר מכן יש לחדשו.

את האיפור הקבוע תמיד ניתן להסיר באמצעות טיפול לייזר או לבצע על גביו איפור קבוע חדש בגוונים אחרים.

בחירת אנשי המקצוע

ישנם כמה מאפיינים חשובים בבואך לבחור בצוות המקצועי שיבצע את התהליך.

  • יש לוודא כי נעשה שימוש בפיגמנטים המאושרים על ידי ה-CE וה-FDA – מכוני התקנים הרפואיים האירופאיים והאמריקאיים.
  • לאנשי מקצוע מוסמכים בתחום תהיה תעודת הכשרה בטכניקות מיקרו-פיגמנטציה וראוי לדרוש ולראות אותה.
  • הכי חשוב, יש להיעזר בהמלצות ברשת ומאנשים עליהם אנו סומכים שראו תוצאות והיו מרוצים מהן. המלצות מוצלחות יאפשרו לך ליהנות מאיפור קבוע שיעצב מחדש את שפתייך.