שיקום העור וחידושו באמצעות מכשיר ליזר XEO

כמו כל טכנולוגיה, ובפרט כזו שהינה מתקדמת במיוחד, הפוטנציאל לשיפור איכות החיים באמצעות 7 הידיות של ה-XEO רב – על-מנת לממש את הפוטנציאל נדרשת הבנה מעמיקה לגבי עור הפנים שלנו, המאפיינים השונים של קמטים מכל הסוגים, קמטוטים, פיגמנטציה על צורותיה השונות, צלקות (אקנה ואחרות), כלי דם בפנים ובגוף ועוד אספקטים פיזיולוגיים רבים,כך שניתן יהיה להתאים לכל מטופלת ולכל מטופל את הידית האופטימלית עבורה ואת ההליך שיוביל למראה המחמיא ביותר. כאן נכנס לתמונה הניסיון הרב של ד”ר אריק זרצקי, שמבטיח את מיצוי היתרונות של ה-XEO, מבטיח ומקיים!

אישה לאחר שיקום העור באמצעות מכשיר XEO

שיקום העור בלייזר

האפשרות לשלב בין התכונות הייעודיות של של Titan, של AcuTip, של LimeLight ושל הלייזר מסוג Nd:YAG מבטיחה שיקום אפקטיבי מאוד של כל עור, בכל מצב, כשתוך מספר מועט של טיפולים הוא ייראה כמו חדש.

טיפול זה מניב שיפור של ממש בכל הקשור לקמטים וקמטוטים, נזקי שמש ונמשים, כתמים חומים וכתמי גיל, כלי דם בולטים ועוד. בזכות האפשרות לבחור בין טיפול בלייזר, טיפול ב-IPL ושילוב של שתי הטכנולוגיות, ניתן לטפל בכל גוון עור ובכל בעיה שנוצרה בו עם השנים. תופעת הלוואי היחידה היא אדמומיות קלה או התכהות מסוימת באזור המטופל, שחולפת תוך מספר שעות עד ימים, כך שעם איפור מועט (וכן הגנה מהשמש) אפשר לחזור מיד אחרי הטיפול לשגרה מלאה. במרבית המקרים מספר המפגשים המומלץ להשגת מלוא השיקום והחידוש הרצויים הוא בין 2 ל-6.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם