שיקום העור וחידושו באמצעות מכשיר ליזר XEO

כולנו – בעיקר נשים אבל גם לא מעט גברים – מקבלים כל הזמן טיפים לעור פנים חלק. במקרים רבים העצות מסייעות לשיפור המצב, אבל למי שרוצה שינוי משמעותי באמת, כזה שיאפשר לעור הפנים לפרוח מחדש, מומלץ לבצע גם טיפול מיצוק עור מקצועי, ואם כבר טיפול ל- שיקום וחידוש העור בלייזר האופציה המשוכללת והאפקטיבית ביותר היא XEO.

כמו כל טכנולוגיה, ובפרט כזו שהינה מתקדמת במיוחד, הפוטנציאל לשיפור איכות החיים באמצעות 7 הידיות של ה-XEO רב – על-מנת לממש את הפוטנציאל נדרשת הבנה מעמיקה לגבי עור הפנים שלנו, המאפיינים השונים של קמטים מכל הסוגים, קמטוטים, פיגמנטציה על צורותיה השונות, צלקות (אקנה ואחרות), כלי דם בפנים ובגוף ועוד אספקטים פיזיולוגיים רבים,כך שניתן יהיה להתאים לכל מטופלת ולכל מטופל את הידית האופטימלית עבורה ואת ההליך שיוביל למראה המחמיא ביותר. כאן נכנס לתמונה הניסיון הרב של ד”ר אריק זרצקי, שמבטיח את מיצוי היתרונות של ה-XEO, מבטיח ומקיים!

שיקום וחידוש העור בלייזר

שיקום העור בלייזר

האפשרות לשלב בין התכונות הייעודיות של של Titan, של AcuTip, של LimeLight ושל הלייזר מסוג Nd:YAG מבטיחה שיקום אפקטיבי מאוד של כל עור, בכל מצב, כשתוך מספר מועט של טיפולים הוא ייראה כמו חדש.

טיפול זה מניב שיפור של ממש בכל הקשור לקמטים וקמטוטים, נזקי שמש ונמשים, כתמים חומים וכתמי גיל, כלי דם בולטים ועוד. בזכות האפשרות לבחור בין טיפול בלייזר, טיפול ב-IPL ושילוב של שתי הטכנולוגיות, ניתן לטפל בכל גוון עור ובכל בעיה שנוצרה בו עם השנים. תופעת הלוואי היחידה היא אדמומיות קלה או התכהות מסוימת באזור המטופל, שחולפת תוך מספר שעות עד ימים, כך שעם איפור מועט (וכן הגנה מהשמש) אפשר לחזור מיד אחרי הטיפול לשגרה מלאה. במרבית המקרים מספר המפגשים המומלץ להשגת מלוא השיקום והחידוש הרצויים הוא בין 2 ל-6.

חידוש העור בלייזר: מה עושה ה-XEO?

השנים שחולפות מוסיפות לנו בינה, עומק ובמקרים רבים גם שלווה, אבל הן באות לידי ביטוי גם בעור הפנים: קמטוטים, קמטים, נמשים, כתמי גיל ונימים בולטים יוצרים חזות מבוגרת ופחות מחמיאה. גם לשמש השפעה שעלולה להזיק לעור הפנים שלנו ובפרט לגרום לפיגמנטציה. התוצאה: כל מבט במראה הוא כמו להסתכל על פרח שמתחיל לנבול.

XEO, אחד הפיתוחים האחרונים בתחום הרפואה האסתטית, משקם את עור הפנים ומחזיר לו את הזוהר ואת החיוניות. הייחודיות של המכשיר היא השילוב בין 7 ידיות טיפול שלכל אחת מהן אימפקט אחר על העור שלנו, וביחד – כשה-XEO מופעל על-ידי פלסטיקאי מיומן – התוצאה היא סינרגיה מרשימה במיוחד ומראה צעיר במידה ניכרת.

בפרט ניתן לבצע באמצעות מכשיר ה-XEO, שמבוסס על טכנולוגיית הלייזר שכבר חוללה פלאים בפנים של אינספור נשים וגברים, החלקת קמטוטים, טשטוש קמטים, העלמת כלי דם בולטים והסרת כתמי שמש וגיל. באופן כללי הטיפול משפר את מרקם העור והופך אותו לחלק יותר, לבעל גוון אחיד יותר וכאמור קורן ומלא חיוּת.

שינוי משמעותי – בלי להפריע לשגרה

שיקום עור הפנים באמצעות טיפול בלייזר במכשיר החדשני מתבצע מבלי לפגוע בשגרה – במסגרת פיתוח ה-XEO הושם דגש רב על מינימום תופעות לוואי, ובהתאם הטיפול לא כרוך בכאב, אין צורך בהרדמה והסימן היחיד לכך שעברתם טיפול יהיה אדמומיות מסוימת או התכהות של העור באזור המטופל. את האדמומיות או ההתכהות ניתן לטשטש בעזרת מעט מייק-אפ, ואם תקפידו גם על קרם הגנה מהשמש תוכלו לחזור לשגרה מלאה מיד בתום הטיפול.

עור פנים קורן ומרשים – בביטחון מלא

כל מי שמתלבט או מתלבטת איך להשיג עור פנים חלק וזוהר רוצה להגיע לטיפול הנבחר בראש שקט. ה-XEO מספק מקסימום ביטחון בשני מובנים: ראשית, המכשיר קיבל את אישור ה-FDA (הגוף האחראי בארה”ב על בדיקת הטכנולוגיות שמשמשות לטיפולים אסתטיים), את אישור ה-CE (המקבילה של האיחוד האירופי ל-FDA) ואת אישור משרד הבריאות בארץ. שנית, ישנה הידיעה הוודאית שהטיפול ישיג את מטרתו, עור פנים חלק וזוהר, ושניתן לעשות זאת תוך 2 עד 6 טיפולים בלבד (כשכאמור אין צורך בהחלמה ממושכת – החזרה לשגרה הינה מידית).

שיקום וחידוש העור בלייזר: למי מתאים מיצוק עור באמצעות טכנולוגיית XEO?

היתרונות של המכשיר המשוכלל הופכים אותו למתאים לקהל יעד רחב במיוחד, ובעצם לכל מי שרוצה לשקם את עור הפנים ולזכות בחזות מחמיאה וטבעית. בפרט מתאים הטיפול בלייזר באמצעות שלל הידיות של XEO לנשים ולגברים שמתחילים להרגיש פער בין התחושה הפנימית לבין המראה שנשקף מהראי בכל פעם שהם מתבוננים בפנים שלהם. הטיפול מתקן את הנזקים שנגרמו לפנים עם השנים והופך את ההתבגרות לקלה יותר ואפילו למהנה – ופתאום גם אתם תגלו שגיל הוא לא מכשול אלא דווקא מקור לגאווה.

שיקום וחידוש העור בלייזר: למה חשוב לבחור נכון ברופא המטפל?

גם כשעוברים טיפול במכשירים משוכללים להפליא דוגמת ה-XEO חשוב להגיע לפלסטיקאי מנוסה. למעשה, דווקא בגלל שמדובר בטיפול מתקדם ובעל פוטנציאל עצום לשיקום עור הפנים, ישנה חשיבות רבה לידע ולמיומנות של הרופא שמפעיל אותו – גם כדי להתאים לכל מטופל ומטופלת פרוטוקול טיפול שעונה בדיוק על הצרכים שלהם ועל הרצונות שלהם, מבצע את כל הפעולות הנחוצות עם הידיות המתאימות בסדר הנכון ומבטיח את מיצוי הפוטנציאל של ה-XEO ומקסימום שינוי לטובה.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם