פילינג לייזר- טיפול לחידוש עמוק של העור באמצעות פלטפורת לייזר מתקדמת

אינספור נשים וגברים נהנו משינוי לטובה של המראה החיצוני הודות לטכנולוגיית הלייזר, ובפרט מובילות הקרניים הממוקדות לשיפור מרקם העור. פלטפורמה חדשה, XEO לייזר, מצטיינת בכך במיוחד – במאמר זה תמצאו מידע אודות המכשיר המתקדם, יתרונות ה- פילינג לייזר שמתבצע באמצעותו ובאילו מקרים כדאי במיוחד להיעזר בו.

הייחודיות של הפלטפורמה החדשה

עם השנים העור שלנו צובר כתמים (כתמי גיל, כתמי שמש, כתמים חומים). בנוסף נוצרים בו קמטים עמוקים ועוד סימנים לא רצויים עבור רובנו הם צלקות. בכל אלה ניתן לטפל באמצעות לייזר, ובמיוחד כאמור כשמדובר בפלטפורמה החדשנית, ה-XEO.

הייחודיות של מכשיר ה-XEO, שפותח על-ידי קיוטרה, חברה שנחשבת לאחת המובילות בתחום הרפואה האסתטית, היא השילוב בין מספר סוגי לייזר. לכל סוג ספציפי של קרניים יש השפעה אחרת על העור שלנו, ובזכות העובדה שבמכשיר אחד יש מספר ידיות שכל אחת משגרת סוג אחר של קרניים, התוצאה היא פילינג בלייזר אשר מספק מענה אפקטיבי לכל הבעיות שפוגמות במראה העור.

בנוסף מצליח ה-XEO להוביל לחידוש עמוק במיוחד של העור. סיבה אחת לכך היא רמת הדיוק המרבית של המכשיר, סיבה שנייה היא תשומת הלב הרבה שניתנה לסוגיית מניעת הכאב ותופעות הלוואי כך שניתן לבצע שינויים משמעותיים יותר בלי חשש, והסיבה השלישית לכך שזוהי אופציה מוצלחת במיוחד של פילינג לייזר היא שה-XEO מעודד את הגוף לייצר כמות גדולה יותר של קולגן. הקולגן הוא חלבון חיוני ליצירת רקמות עור חדשות, ובהתאם השפעת הטיפול בפלטפורמה החדשה נמשכת גם אחרי שיוצאים מהמרפאה ולמעשה מתעצמת.

פילינג לייזר באמצעות מכשיר XEO

פילינג בלייזר מבוצע באמצעות הידיות Pearl ו-Pearl Fractional. הפילינג המדויק והבטוח מאפשר לתקן נזקים שונים בעור הפנים – עקב עישון, בהשפעת השמש, בגלל תזונה לא נכונה, כאלה שנוצרו עם השנים עקב תהליכים בלתי נמנעים כמו ירידה ברמת הקולגן, צלקות ועוד. כבר לאחר טיפול אחד מצומצם באופן דרמטי הנזק המצטבר לאורך החיים, והעור נראה גם בריא יותר וגם צעיר יותר.

איך לייזר מחדש את העור?

הדרך הטובה ביותר להתרשם מהיכולות של הטכנולוגיה היא פשוט להתבונן בתמונות של פילינג בלייזר לפני ואחרי, ולהתרשם מהעלמת הקמטים והכתמים האפקטיבית – אבל במקביל כדאי גם להבין כיצד לייזר מחדש את העור.

קרני הלייזר משוגרות אל העור, באזור שבו ישנו כתם כזה או אחר או צלקת. רמת הדיוק המרבית מבטיחה מינימום פגיעה ברקמות בריאות, ועוד חשוב לציין שבחלק מהמקרים הקרניים חודרות אל הדרמיס (שכבת עור עמוקה) ובחלק אחר "מסתפקות" באפידרמיס (שכבת העור החיצונית) – בהתאם לצורך הספציפי. היכולת להגיע אל הדרמיס מבלי לפגוע באפידרמיס מאפשרת לבצע שינויים משמעותיים שיובילו לחידוש עמוק של העור, וזאת ללא תופעות לוואי נראות לעין.

כאמור, בנוסף לפעולה המידית של הלייזר, פגיעה בתאים שמרכיבים את הכתם או הצלקת כך שהם נעלמים, ישנה השפעה ארוכת טווח הודות להגברת קצב הייצור של הקולגן באזור שבו מטפלים. בהתאם מספק סוג זה של פילינג לייזר תוצאות יוצאות דופן באיכותן ומרשימות במיוחד.

XEO טיפול פילינג לייזר: טיפול אחד – והעור נראה אחרת לגמרי

האיכויות הייחודיות של ה-XEO מאפשרות לו לתקן נזק שהצטבר במשך שנים רבות בטיפול אחד בלבד!

לעתים אנחנו מרגישים שכבר לא נוכל ליהנות מעור זוהר וקורן, שהרי לאורך החיים צצים לא מעט כתמים, קמטים וצלקות במקומות שונים בעור – אבל עם ה-XEO הדבר אפשרי, העור יכול לפרוח מחדש, וכאמור בזכות שילוב הטכנולוגיות השונות מדובר על פילינג בלייזר שמתקן נזקים של שנים במפגש אחד בלבד וללא צורך בפינוי פרק זמן ארוך להחלמה.

פילינג לייזר

פילינג לייזר עם Cutera XEO

מטשטש במידה ניכרת כתמים חומים, קמטים עמוקים, פיגמנטציה כתוצאה מחשיפה לשמש וצלקות. בנוסף האנרגיה של הלייזר (מסוג ER:YSGG) מניעה את הגוף להצטרף גם הוא למאמץ לסלק תאים פגומים ומעודדת תהליכי ייצור רקמות עור חדשות, חיוניות, חלקות ובריאות.

הטיפול מתבצע באלחוש מקומי, הוא אינו פולשני וההחלמה ממנו מהירה למדי. כל הגופים האמונים על בטיחות במסגרת טיפולים רפואיים אסתטיים אישרו שימוש בטכנולוגיה זו ובמכשיר ה-XEO, ולכם ישנה אפשרות לזכות בעור גמיש יותר, חלק יותר ובעיקר מרשים ושובה לב.

מינימום תופעות לוואי, מקסימום בטיחות

במסגרת פיתוח פלטפורמת הלייזר המתקדמת XEO הושם דגש רב על מינימום תופעות לוואי ועל מקסימום בטיחות. המכשיר קיבל אישורים הן ממשרד הבריאות בארץ, הן מה-FDA (הגוף שאחראי בארה"ב על בדיקת מכשור רפואי מסוגים שונים) והן מה-CE (הגוף האחראי מטעם האיחוד האירופי בנושא). הטיפול אינו פולשני ומצריך אלחוש מקומי בלבד. בפרט באים לידי ביטוי יתרונות אלה כשמדובר על טיפול פילינג לייזר לפנים שמחייב זהירות מוגברת ותשומת לב מלאה לכל ניואנס.

למה חשוב להגיע לרופא מנוסה ומיומן?

באופן טבעי כשמתלבטים בין מספר אפשרויות של פילינג לייזר מחיר כל טיפול הוא אחד השיקולים בבחירה. יחד עם זאת מומלץ לייחס משקל רב יותר לאיכות הרופא שמבצע את הטיפול – לפלטפורמת ה-XEO ישנם אמנם יתרונות משמעותיים ומובהקים, אבל כדי לנצל את כולם באופן מלא ומיטבי, חשובה גם המיומנות של הרופא שמפעיל אותו. הידע והניסיון של פלסטיקאי ותיק ומיומן באים לידי ביטוי הן בתכנון הפילינג (הידיות שבהן הוא משתמש, הנקודות המדויקות אליהן משוגר הלייזר ועוד) והן בהוצאה לפועל של התוכנית – כך שתוכלו ליהנות מעור בעל מראה חיוני ובריא, מצמצום נזקים של שנים במפגש אחד, מחזות זוהרת יותר ומביטחון עצמי מחודש.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם