הצערת עור הפנים בלייזר XEO

חולמות על טיפול של שעה ושאחריו אפשר לחזור מיד לשגרה – ולקבל אינספור מחמאות על השינוי המדהים שעברת? עם טכנולוגיית ה-Nd:YAG, החלום הזה הופך למציאות ובעיקר עור הפנים הופך לקורן יותר וזוהר יותר, זוכה למראה צעיר, חיוני ובריא ומושך אליו את תשומת הלב הרצויה. הצערת עור הפנים באמצעות הלייזר מסוג Nd:YAG שנכלל ב-XEO נקראת לייזר ג’נסיס. היא מבטיחה פתרון מצוין לקמטוטים, לפיגמנטציה, לכתמי גיל, לצלקות, לאדמומיות בעור הפנים, לנקבוביות מוגדלות, ליבלות ועוד. בנוסף להעלמת כל האלמנטים הלא מחמיאים הנ”ל לייזר ג’נסיס משפרת במידה ניכרת את מרקם עור הפנים ואת הגוון שלו. טיפול זה מתאים גם למקרים של צלקות אקנה ואקנה פעיל. בכל מקרה לייזר ג’נסיס מעודד תהליכי התחדשות טבעיים של העור ומעורר את ייצור הקולגן, ובכך מבטיח מראה מוצק והדוק יותר לעור הפנים לאורך זמן רב.

הטיפולים המתקדמים והעכשוויים להצערת פנים

בעבר הלא רחוק התייחסנו אל כל תחום טיפוח ושמירה על עור הפנים באופן  שונה. לרוב, נשים היו מבקרות אצל הקוסמטיקאית באופן תדיר במקרה הטוב, ומשתמשות בשלל סוגי קרמים או איפור בשביל להסתיר ולהסוות כתמים, פגמים, צלקות או קמטוטים בעור.

בעשור האחרון טכנולוגיות חדשות נכנסו אל המרחב, ושינו את כללי המשחק בצורה משמעותית. טיפולים חדשניים באמצעות גלי רדיו ולייזר, מאפשרים היום לא רק תוצאות מעולות, אלא גם מהווים יתרון בהרבה היבטים אחרים. אחד מאותם טיפולים חדשניים, שהוא גם אחד מהאפקטיביים ביותר להצערת הפנים ולמראה קורן הוא XEO לייזר ג’נסיס.

היתרונות שבטיפול XEO לייזר ג’נסיס להצערת עור הפנים

לטיפול החדשני והמדויק יש לא מעט יתרונות, ולנו נותר רק ליהנות מעור צעיר, זוהר ובריא במינימום מאמץ. הנה כמה מהיתרונות הבולטים שבטיפול בלייזר ג'נסיס:

  • תוצאות שניתן לראותן – הסיבה העיקרית לגשת לטיפול להצערת עור הפנים, היא הרצון לראות תוצאות בסופו. מלבד הסיכויים הגבוהים מאוד לראות תוצאות באמצעות טיפול זה, יתרון נוסף הוא טיפול במגוון רחב של מצבי עור ופגמים שונים.
  • העלמת צלקות – בשונה מהרבה טיפולים דומים בתחום טיפולי הפנים, למכשיר ה-XEO יש יכולת מיוחדת לחדש תאים ורקמות צלקתיות, ובכך להקנות לעור מראה בריא נטול צלקות וסימנים לא אסתטיים.
  • העלמת כלי דם – טיפול להצערת העור באמצעות לייזר ג'נסיס XEO, מסיר כלי דם בולטים שנוצרים בעקבות סיבות שונות לאורך השנים. רמת הכאב נמוכה ביחס לשיטות אחרות עבור אותה מטרה, והעור שמסביב נשמר ולא ניזוק.
  • הגברת קצב ייצור קולגן – גם לאחר סיום הטיפול ובזכות המכשיר המתקדם בו נעשה הטיפול, הגוף מגביר את קצב ייצור הקולגן בשל מצב בריא יותר, ובכך רקמות עור חדשות נוצרות ומביאות למראה צעיר ונקי.
  • טיפול קצר – הטיפול נמשך כשעה בלבד. ככה שאפשר לשלב אותו בקלות במהלך היום. בסך הכל התהליך כולל  כ-5 טיפולים.
  • מעט תופעות לוואי – בזכות התכנון המדויק והמכשיר המתקדם, הטיפול כמעט ולא משאיר תופעות לוואי או סימנים כלל, מלבד אדמומיות קלה בעור לאחר הטיפול, שחולפת לאחר כמספר שעות באופן טבעי.
  • בטיחות מ – הטיפול להצערת עור הפנים בלייזר, אינו פולשני ולא מצריך הרדמה או אשפוז, המכשיר בטוח לחלוטין, עומד בכל התקנים הרלוונטיים וכולל את אישור משרד הבריאות, ה-FDA, וה-CE.

עור הפנים לפני ואחרי טיפול בטכנולוגיית XEO

למי טיפול להצערת עור הפנים מתאים?

ראשית הטיפול להצערת עור הפנים, יכול להתאים לגברים ונשים כאחד. הטיפול בלייזר ג'נסיס להצערת עור הפנים אינו מתאים לעור הסובל מפגמים משמעותיים מאוד, וכן לא ניתן לבצע את הטיפול בנשים הרות או מיניקות.

מעבר לכך, כל אחד או אחת שרוצה להצעיר את עור הפנים ולהקנות לו מראה חדש, זוהר, קורן ובריא יכול לאחר פגישת ייעוץ עם פלסטיקאי מומחה, לעבור את הטיפול ולהרגיש נפלא לאחר מכן.

תופעת הלוואי היחידה אחרי הצערת עור הפנים עם Cutera XEO

היא אדמומיות קלה, שאותה ניתן לטשטש באמצעות מייק-אפ, ובכל מקרה היא חולפת תוך מספר שעות עד מספר ימים לכל היותר. הטיפול אינו פולשני, בטוח לחלוטין, נטול כאב וזמן ההחלמה כאמור קצר במיוחד. בהתאם למצב העור של כל מטופל או מטופלת נקבע מספר המפגשים המומלץ – בדרך כלל 4-6 – להשגת מלוא השיפור הרצוי.

ד

פגישת ייעוץ עם ד"ר אריה זרצקי

לפני הטיפול חשוב לקיים פגישה מקדימה. הפגישה שנערכת עם פלסטיקאי מומחה כמו ד"ר זרצקי, מעניקה למטופל או למטופלת את כל המידע . זה הזמן  לשאול את השאלות  ולהפריך את כל החששות. בנוסף, במהלך הפגישה תתבצע הערכה של מצבכם הרפואי ואבחון של עור הפנים, בכך יוכל ד"ר זרצקי להעריך את ההתאמה, את תוצאות ואת משך הטיפול הנזקק.

ד"ר אריה זרצקי הינו פלסטיקאי מומחה, מנהל יחידת מיקרוכירורגיה בבית חולים איכילוב, ובעל רשת מרפאות פרטיות לניתוחים וטיפולים אסתטיים.

 

השאירו פרטים ונחזור בהקדם