הצערת עור הפנים בלייזר XEO

חולמות על טיפול של שעה ושאחריו אפשר לחזור מיד לשגרה – ולקבל אינספור מחמאות על השינוי המדהים שעברת? עם טכנולוגיית ה-Nd:YAG, החלום הזה הופך למציאות ובעיקר עור הפנים הופך לקורן יותר וזוהר יותר, זוכה למראה צעיר, חיוני ובריא ומושך אליו את תשומת הלב הרצויה.

הצערת עור הפנים באמצעות הלייזר מסוג Nd:YAG שנכלל ב-XEO נקראת לייזר ג’נסיס. היא מבטיחה פתרון מצוין לקמטוטים, לפיגמנטציה, לכתמי גיל, לצלקות, לאדמומיות בעור הפנים, לנקבוביות מוגדלות, ליבלות ועוד. בנוסף להעלמת כל האלמנטים הלא מחמיאים הנ”ל לייזר ג’נסיס משפרת במידה ניכרת את מרקם עור הפנים ואת הגוון שלו. טיפול זה מתאים גם למקרים של צלקות אקנה ואקנה פעיל. בכל מקרה לייזר ג’נסיס מעודד תהליכי התחדשות טבעיים של העור ומעורר את ייצור הקולגן, ובכך מבטיח מראה מוצק והדוק יותר לעור הפנים לאורך זמן רב.

דוגמנית לאחר הצער עור הפנים בלייזר

תופעת הלוואי היחידה אחרי הצערת עור הפנים עם Cutera XEO

היא אדמומיות קלה, שאותה ניתן לטשטש באמצעות מייק-אפ, ובכל מקרה היא חולפת תוך מספר שעות עד מספר ימים לכל היותר. הטיפול אינו פולשני, בטוח לחלוטין, נטול כאב וזמן ההחלמה כאמור קצר במיוחד. בהתאם למצב העור של כל מטופל או מטופלת נקבע מספר המפגשים המומלץ – בדרך כלל 4-6 – להשגת מלוא השיפור הרצוי.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם