עיצוב ירכיים

ירדתם במשקל בצורה עצמאית או באמצעות ניתוח טיפול כלשהו וכעת אתם שוקלים עשרות קילוגרמים פחות מבעבר. אתם ניראים נפלא ומרגישים כך, אלא שנותרו לכם עודפי עור ושומן באזורים רגישים שונים והדבר מעיב על המראה הכללי שהגעתם אליו. אחד מהאזורים הללו הוא הירכיים ההופכות במיקרים רבים מדולדלות ורפויות מעודפי עור ושומן. אחת הפתרונות לכך הוא באמצעות ניתוח מתיחת ירכיים.

מהו ניתוח מתיחת ירכיים ?

ניתוח מתיחת ירכיים נועד לעזור לכם בנושא עיצוב ירכיים עם עודפי עור ושומן. הניתוח כולל הסרה של עור עודף, מתיחת העור שנותר ועיצוב הירכיים מחדש, צרות יותר ומעוצבות הרבה יותר.

השאירי את פרטייך לקביעת פגישת ייעוץ עם ד"ר אריק זרצקי

למי מתאים ניתוח לעיצוב ירכיים ?

ההתאמה לניתוח נעשית על ידי מפגש עם הרופא המיועד ובדיקת המועמד לטיפול. מתקיים ראיון אישי ובדיקת המועמד מבחינה פיזית ונפשית לניתוח ולהליכי ההחלמה שאחריו. מדובר בניתוח המותיר צלקת באזור המפשעה ואף על הירך במקרים מסוימים וההחלמה אינה מהירה ודורשת יכולת לעמוד בכך. מי שנימצא מתאים עובר הלאה לסדרת בדיקות רפואיות ולהדרכה כיצד להתכונן לניתוח ולהגיע במצב גופני מיטבי ליום המיוחל.

מהו הליך עיצוב הירכיים?

הניתוח עצמו אורך בין שעה לשלוש שעות (למעט מיקרים חריגים) ומבוצע בהרדמה מלאה. במהלך הניתוח יבוצע חתך באזור המפשעה (בחיבור עם הירך) ותחל הסרת העור העודף ומתיחה של העור שנותר.

במידה ומדובר בעור עודף רב, ייתכן כי ייעשה חיתוך נוסף לאורך הירך בכיוון הברך. בתום הליך מתיחת העור מחדש הירכיים קיבלו את העיצוב שלהן.

כזה זמן לפני אירוע כדאי לעשות טיפול אסתטי ?

מהו תהליך ההחלמה מניתוח עיצוב ירכיים ?

לאחר הניתוח יש להישאר לילה להשגחה ומעקב.

לאחר מכן תעברו שבועיים של חוסר נוחות ואף כאבים באזור המנותח.

פעולות של ישיבה או שכיבה יהיו לא קלות וסביר שיהיה מי שילווה אתכם במהלך היום בכל עזרה שתזדקקו לה.

חשוב להיעזר בביגוד אלסטי או תחבושת אלסטית שיחזיקו את המקום שטופל בדרך נכונה וימנעו זיהום או היפרדות החתכים.

ניתוח ירכיים לפני ואחרי

מה הסיכונים ותופעות הלוואי ?

כמו בכל ניתוח גם כאן ישנם סיכונים ותופעות לוואי אפשריות. לעתים יש דימומים, תחושת נימול, הצטברויות נוזלים, ריפוי איטי של הפצעים, פתיחת התפרים ועוד. על כל בעיה שכזאת יש לדווח לרופא המטפל ולקבל מענה רפואי וטיפולי באופן מידי

לחיות עם ירכיים מעוצבות

כעת אחרי שאתם אחרי ניתוח לעיצוב ירכיים. ההחלמה ארכה מספר שבועות.  ירכיים נראות בדיוק כמו שציפיתם.

חשוב לזכור כי עליה מחדש במשקל תפגע במראה הירכיים . אם עוד לא עברתם לאורח חיים בריא ותזונה נכונה עכשיו זה הזמן.

השאירי את פרטייך לקביעת פגישת ייעוץ עם ד"ר אריק זרצקי