עיצוב ירכיים

טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים נדמה שמטפלים כיום בכל חלק בגופנו וכיום ההתמקדות היא בעיקר בעור עודף וקפלי שומן מיותרים בכל מקום בגופנו ואחד שכזה הוא הירכיים.

ירדתם במשקל בצורה עצמאית או באמצעות ניתוח טיפול כלשהו וכעת אתם שוקלים עשרות קילוגרמים פחות מבעבר. אתם ניראים נפלא ומרגישים כך, אלא שנותרו לכם עודפי עור ושומן באזורים רגישים שונים והדבר מעיב על המראה הכללי שהגעתם אליו. אחד מהאזורים הללו הוא הירכיים ההופכות במיקרים רבים מדולדלות ורפויות מעודפי עור ושומן. אחד הפתרונות לכך הוא באמצעות ניתוח מתיחת ירכיים.

מהו ניתוח מתיחת ירכיים?

ניתוח מתיחת ירכיים נועד לעזור לכם בנושא עיצוב ירכיים עם עודפי עור ושומן. הניתוח כולל הסרה של עור עודף, מתיחת העור שנותר ועיצוב הירכיים מחדש, צרות יותר ומעוצבות הרבה יותר.

מי מתאים לניתוח עיצוב ירכיים?

התאמה לניתוח נעשית על ידי מיפגדש עם הרופא המיועד ובדיקת המועמד לטיפול. מתקיים ראיון אישי ובדיקת המועמד מבחינה פיזית ונפשית לניתוח ולהליכי ההחלמה שאחריו. מדובר בניתוח המותיר צלקת באזור המיפשעה ואף על הירך במיקירם מסויימים וההחלמה אינה מהירה ודורשת יכולת לעמוד בכך. מי שנימצא מתאים עובר הלאה לסידרת בדיקות רפואיות ולהדרה כיצד להתכונן לניתוח ולהגיע במצב גופני מיטבי ליום המיוחל.

מהו הליך עיצוב ירכיים?

הניתוח עצמו אורך בין שעה לשלוש שעות (למעט מיקרים חריגים) ומבוצע בהרדמה מלאה. במהלך הניתוח יבוצע חתך באזור המיפשעה (בחיבור עם הירך) ותחל הסרת העור העודף ומתיחה של העור שנותר. במידה ומדובר בעור עודף רב, ייתכן כי ייעשה חיתוך נוסף לאורך הירך בכיוון הברך. בתום הליך מתיחת העור מחדש הירכיים קיבלו את העיצוב שלהן.

מהו תהליך ההחלמה מניתוח עיצוב ירכיים?

לאחר הניתוח יש להישאר לילה להשגחה ומעקב. לאחר מכן תעברו שבועיים של חוסר נוחות ואף כאבים באזור המנותח. פעולות של ישיבה או שכיבה יהיו לא קלות וסביר שיהיה מי שילווה אתכם במהלך היום בכל עזרה שתיזדקקו לה. חשוב להיעזר בביגוד אלסטי או תחבושת אלסטית שיחזיקו את המקום שטופל בצור הנכונה וימנעו זיהום או פתיחה של החתכים.

מה הסיכונים ותופאות הלוואי האפשריות?

כמו בכל ניתוח גם כאן ישנם סיכונים ותופעות לוואי אפשריות. לעתים יש דימומים, תחושת נימול, הצטברויות נוזלים, ריפוי איטי של הפצעים, פתיחת התפרים ועוד. על כל בעיה שכזאת יש לדווח לרופא המטפל ולקבל מענה רפואי וטיפולי לעניין במיידי.

לחיות עם ירכיים מעוצבות

כעת, לאחר שעברתם ניתוח עיצוב ירכיים שאינו קל וההחלמה בו ערכה מספר שבועות, יש לכם ירכיים כפי שחלמתם עליהם. חשוב לזכור כי עליב מחדש במשקל תיפגע במראה הירכיים גם כן ולכן חשוב לאחר הניתוח לעבור לאוחר חיים בריא בליווי תזונה נכונה.

מתיחת ירכיים לפני ואחרי