מחיר מתיחת פנים | מיצוק העור

מיצוק העור באמצעות טכנולוגיה ייחודית

אומרים שגיל מבוגר הינו שביל הזהב לתבונה וליישוב הדעת. אך מעבר לכך, גיל מבוגר יותר מתבטא גם בדברים נוספים. למשל, התרופפות של העור וצניחה של רקמות, אלה הם ממאפייני העלייה בגיל. האם זאת אומרת שזאת גזירה משמיים? בהחלט לא! אם גם אתם מכירים את ההתדלדלות של העור ורוצים לראות בראי משהו אחר, הכירו טכנולוגיה ייחודית ל- מיצוק העור. לא חייבים לצורך כך ניתוח ובעזרת מכשור מתקדם, גם אתם יכולים לראות תוצאות מרהיבות. וחוץ ממיצוק, אפשר גם לטפל בכתמים (פיגמנטציה), להרגיש מצוין ולהיראות נפלא!

עור צעיר ללא ניתוח

כאשר מגיע הגיל שבו קו הלסת מתרופף ומראה הפנים משתנה מאוד, בהחלט יתכן כי הרמת פנים בניתוח תהיה פתרון מעולה. אבל סימני הגיל אינם נראים לעין פתאום ביום אחד. גם אנשים שנמצאים באמצע החיים רוצים כיום לשפר את מראה הפנים. ניתן בהחלט לבצע טיפולי הצערת עור הפנים ללא ניתוח, בהליך מבוקר ובעזרתו של ד”ר זרצקי, מנתח פלסטי בכיר ועתיר ניסיון. ניתן לבצע גם מיצוק וגם העלמת סימנים וכתמים בצורה שאיננה מחייבת הרדמה, ללא כאבים ובתוך זמן קצר תיראו, אפשר לומר, כמו חדשים.

מיצוק העור

מיצוק העור

העור מוצק ומרגיש נהדר

מכשיר מתקדם מתבחינה טכנולוגית, שנקרא titan מחולל פלאים בתהליך שמשיג את מיצוק העור הנחשק. מכשיר Titan הינו מכשיר דמוי ידית ייחודית (ויש כמה וכמה מהן). המכשיר פועל בפלטפורמת הלייזר xeo של חברת cutera האמריקאית.

איך זה עובד? נעשה כאן שימוש באנרגיית האור אינפרה אדום (IR). הפעולה נועדה על מנת לגרום לחימום עמוק של העור (שכבת הדרמיס) בכדי להשרות יצירת קולגן. במקביל, מתבצע גם כיוון והידוק של העור. לצורך הטיפול מגיעה המטופלת אל המרפאה להליך קצר, ממוקד ואפקטיבי. כל התהליך אורך כ-30 דקות בסך הכל אך ההשפעה ניכרת מאוד.

מיצוק העור והפנים וגם טיפול באזורים אחרים

בעזרת הטכנולוגיה הייחודית ניתן לטפל באזור הפנים אך גם באזורים נוספים. מקובל לבצע טיפול בצוואר ובמצח אך בהתאם לצורך, ניתן להתמקד גם באורים נוספים. אפשר למשל לבצע את הטיפול גם באזור הבטן וגם באזור הזרועות.

עבור מטופלות המביעות עניין בטיפול, נענה על השאלה המתבקשת: כמה טיפולים צריך לעבור לפני שמרגישים את התוצאות הרצויות? התשובה לכך היא שצריך לא יותר משניים עד שלשה טיפולים. את התוצאות ניתן לראות לפעמים כבר לאחר טיפול אחד אך הטוב ביותר זה שניים או שלושה טיפולים למקסימום האפקט. בין טיפול לטיפול יש לקחת הפסקה לחודש ימים. בניגוד לניתוחים פלסטיים, הטיפול לא מצריך הרדמה. בנוסף, הטיפול איננו כרוך באי נוחות וגם אין צורך להמתין לתקופת החלמה. החזרה לשגרה הינה מיידית. ומי מתאימה לטיפול? אפשר לומר כי ככל שהעור יותר דק כך התוצאות יותר דרמטיות ומרשימות.

טיפולים משולבים והעלמת כתמים וצלקות

שימוש בטכנולוגיות של לייזר ואור יכול להוביל לא רק למיצוק העור בשכבה החיצונית ביותר. אפשר בהחלט להשיג תוצאות מעולות גם בהעלמת כתמים וצלקות. אם יש לכן או לכם צלקות שמפריעות, טשטוש צלקות בהחלט יחולל מהפך בשביעות הרצון ובביטחון העצמי.

ניתן לבצע בקליניקה שילוב עם טיפולים נוספים – טיפול 3d – שהינו טיפול מקיף, בכל שכבות העור. בטכנולוגיית לייזר – שילוב של לייזר גנסיס, טייטן וליים לייט משיגים תוצאה מרשימה, גם מיצוק העור, גם שיפור בשכבה העליונה (מבחינת גודל הנקבוביות, טיפול בקמטים וכלי דם). במקביל, בצורה כאת ניתן להעלים כתמים. זו דרך מצוינת לשיקום העור, ריענון עור עייף, שיקום פגמים.

טכנולוגיה מאושרת ובטוחה לשימוש

כעת נבקש להדגיש כי המכשיר החדיש, המיוצר על ידי חברת מכשור רפואי מהמובילות בעולם (קיוטרה) מאושר לשימוש על ידי הרשויות המוסמכות (לרבות משרד הבריאות בישראל וה-FDA האמריקאי). הטיפול נשען על שימוש מבוקר באור ובחום, על בסיס הבזקים מהירים וממוקדים.

במכשיר אחד ישנן כמה וכמה ידיות אשר ניתן להפעיל במשולב כדי להשיג תוצאה מקסימלית. הפעלה של אור וקרני לייזר באורכי גל שונים מבוצעת ביד מקצועית ותוך חתירה למצוינות בלתי מתפשרת. ניתן להפעיל בצורה מבוקרת בהתאם לסוג העור, כאשר ניתן להפעיל לרמת עומק רצויה (שכבת העור החיצונית או העמוקה יותר). את מוזמנת להכיר את הד”ר זרצקי, מומחה בעל שם לטיפולים אסתטיים. תחת ידיו האמונות תזכי למראה עור משופר, מיצוק, העלמת קמטים, כתמים וצלקות.