מחירי הרמת חזה

אף אחת איננה פטורה מכך, מהנטייה של החזה לצנוח במידה כזאת או אחרת לאורך השנים. חלק מהנשים חוות זאת במוקדם ואילו אחרות, מאוחר יותר. ההשפעה של דיאטות, לידות, פעילות הורמונלית משחקת תפקיד מרכזי. כך גם הנקות, ירידה באלסטיות של העור. מטבע הדברים, מצאה הרפואה הפלסטית פתרון מתבקש, הרמת-חזה. וכעת נסקור את מה שמשפיע על מחיר התהליך ונסביר על האפשרויות השונות העומדות בפני המטופלת.

הרמת חזה ללא שתלים, האם זה יותר משתלם?

אף סקירה רצינית שעוסקת בהרמת כזה בימינו לא תוכל להתעלם מחידושים בתחום. והחידוש המעניין ביותר של העת האחרונה טמון ביכולת לבצע הרמת חזה ללא שתלים. במשך הרבה מאוד שנים הליך כזה היה פחות מקובל אך התמונה בהחלט משתנה. מכיוון שאנו מדגישים בסקירה הזאת את היבט המחיר של ההרמה, תשאלי בוודאי האם ניתוח כזה יותר משתלם, האם יש כאן בשורה מבחינת עלות הניתוח. ובכן, לא בהכרח. בניתוח פלסטי, כאשר פונים למנתח פלסטי מיומן ובכיר, מרכיב המיומנות והניסיון הרבה יותר דרמטי. זה נכון, אגב, גם כאשר מבצעים הגדלת חזה. נכון אמנם שעלותו של שתל איכותי איננה מבוטלת אבל לא זה העיקר. השתל, שנהוג לכנותו למעשה משתל, מגיע במקום השני לאחר מיומנותו של המנתח.

מחירי הרמת חזה

אז מה משפיע בעצם על הרמת חזה מחיר

אחרי שהבהרנו שניתן לבצע הרמת חזה ללא שתלים ולא השתל הוא מרכיב המרכזי על עלות הניתוח, נסביר מה כן משפיע על עלות הטיפול.

  1. מוניטין ומקצועיות – בראש ובראשונה משלמת המטופלת עבור המקצועיות של היד המטפלת בה. זה נכון בניתוחים פלסטיים ממש כפי שזה נכון ברפואה פנימית. המיומנות והניסיון של הרופא משפיעים ללא ספק על שביעות הרצון של המטופלת מהרמת החזה.
  2. מידת צניחת החזה ומבנה השד – על מחיר הטיפול עשויים להשפיע מאפיינים פיזיולוגיים, מידת הצניחה של השד ומבנהו. ההשפעה באה לידי ביטוי בסוג הניתוח וצורתו ולפעמים גם על משכו של ניתוח.
  3. אלמנטים משלימים שנכללים בניתוח – הרמת חזה עשויה לכלול פעולה נוספת, למשל של הקטנת חזה. כלומר מדובר על ביצוע פעולה מורכבת נוספת אשר משפיעה גם על עלות הרמת החזה. יש רופאים המבצעים גם תוספת נפח באמצעות שומן עצמי. גם פרוצדורה כזאת משפיעה על העלות.
  4. מקום ביצוע הניתוח – על מחיר הרמת החזה משפיעים עוד מאפיינים כגון מקום ביצוע הניתוח, שכר של רופא מרדים וצוות עזר רפואי.

כך תעברי הרמת החזה יותר בקלות

לפני הניתוח, חשוב מאוד להגיע בתחושת ביטחון מלאה. מפגש עם הרופא שבו המטופלת מרגישה חופשיה לשאול כל שאלה חיוני מעבר להיבט הרפואי. כדאי שתיאום הציפיות יהיה מעמיק ושהמטופלת תדע את ההבדל בין ציפייה ריאלית לבין ציפייה לא ריאלית. בקשי תמיך מהרופא לפרט בנושא ההליך, משך הניתוח הצפוי (יכול לארוך שעתיים עד שלוש, בדרך כלל). כדאי שתדעי היטב לא רק מהו המחיר אלא גם מהו ניסיונו של המנתח, אילו תופעות אפשריות לאחר הניתוח וכמה זמן תארך ההחלמה. ככל שתדעי יותר, כך תעברי את הטיפול יותר בקלות. כך תדעי למה לצפות ולאחר מכן, תוכלו ליהנות ממראה מעוצב יותר, יפה יותר ונשי יותר, של החזה שלך.